HP Mermer Hakkında

idari_bina

HP Mermer, 1999 yılında mermer sektörüne girmiştir. Ana şirket; HÜKMÜ PEKER İNŞ.TİC. ve SAN. A.Ş. 1978 senesinden beri inşaat ve taahhüt sektöründe önde gelen şirketlerden birisi olarak göstermiş ve bu sektörün ihtiyaçları konusunda derin tecrübeler kazanmıştır.

Bu birikim ile birlikte mermer sektörüne girme kararı alındığında, o günün şartlarında en iyi donanım ve organizasyon ile mermer mermer işleme fabrikası kurulmuş, mermer ocakları temin edilmiştir.

Özellikle Temelli, Ankara’da 33.500m2 toplam alan üzerinde 6.500m2 kapalı alanı olan fabrikasında son teknoloji ürünü ithal makineleri kullanarak, üretimde üstün bir standart tutturabilmeyi garanti altına almıştır.

İlerleyen yıllarda Safranbolu-Eflani ocağında da 2. fabrikamız hizmete girmiştir.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Firmamız ISO9001:2000 Kalite Yönetim Sertifikası kapsamındaki tüm kalite standartlarına; ISO9001, ISO14001 ve OHSAS Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

iso9001_log
iso14001_log
ohsas_log0
tse_log
ÇÖZÜM ORTAKLARI

ARTI PERFORMANS

Sektörde kurumsal ve istikrarlı bir firma olmak amacıyla 2005 yılının Ekim ayında Artı Performans Danışmanlık firmasının katkılarıyla bir ‘’Yeniden Yapılanma’’ çalışması başlatılmıştır.

EKOL HUKUK BÜROSU

HP MERMER İnşaat Enerji A.Ş. 'nin hukuki işlemleri "Ekol Hukuk Bürosu" aracılığı ile Avukat Sinan GÜRSOY tarafından yürütülmektedir.